1911 MODEL

INTERMEDIATE ADVANCED
1st – WYATT HARBER – DC STEEL SHOOTERS

JR. VARSITY
1st – DYSON REMLING – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS

VARSITY
1st – WILLIAM DODSON – CLAY COUNTY

COLLEGIATE
1st – GAVIN THREET – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS


CENTERFIRE PISTOL

VARSITY
1st 
– JOSEPH CARRINGTON – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – RIKKA VOGELSONG – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
3rd – KYLER POTTER – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM

COLLEGIATE
1st – GAVIN THREET – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS


RIMFIRE PISTOL – MALE

INTERMEDIATE ENTRY
1st
 MAXIMUS GILBERT – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd BLAKE RUSSELL WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
3rd – JEREMIAH STAGNER – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ADVANCED
1st JASON MADAR – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – WYATT HARBER DC STEEL SHOOTERS
3rd – KAIDEN FITZGERALD – DC STEEL SHOOTERS

JR. VARSITY
1st
 TOMMY SNIPES – DC STEEL SHOOTERS
2nd – DYSON REMLING – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS
3rd – DALTON LOVELESS – DC STEEL SHOOTERS

VARSITY
1st
 SAWYER PHIPPS – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – ASHTON MARR – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – HUNTER MCCOY – DC STEEL SHOOTERS


RIMFIRE PISTOL – FEMALE

INTERMEDIATE ADVANCED
1st
 – TALIEHA HOWARD – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS

JR. VARSITY
1st
 MACY MYERS – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – VICTORIA NEADERHISER –

VARSITY
1st
 ISABELLE WRIGH – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – HAILEY CHESTER – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
3rd – NICOLE HIRTREITER – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM


OPTICS RIFLE – MALE

ROOKIE
1st
 HOUSTON TOMLINSON – DC STEEL SHOOTERS
2nd – WYATT BRADLEY MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – CLAY FOWLER – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ENTRY
1st TANNER GIBSON – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – DANIEL HINSON DC STEEL SHOOTERS
3rd – MILES BEELER – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ADVANCED
1st
 WAYTT HARBER – DC STEEL SHOOTERS
2nd – BRANDON CASTEEL – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
3rd – KAIDEN FITZGERALD – DC STEEL SHOOTERS

JR. VARSITY
1st
 TOMMY SNIPES – DC STEEL SHOOTERS
2nd – DYSON REMLING – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS
3rd – DALTON LOVELESS  DC STEEL SHOOTERS

VARSITY
1st
 JACOB DICKSON – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – SAWYER PHIPPS – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – ASHTON MARR – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

COLLEGIATE
1st
– GAVIN THREE – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS


OPTICS RIFLE – FEMALE

ROOKIE
1st
 MADELYN MORRIS – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – ANNA DIX WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
3rd – TAYLOR HILLIARD – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ENTRY
1st ABIGAIL RUSSELL – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – VICTORIA CARRINGTON WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM

INTERMEDIATE ADVANCED
1st
 REESE GALLIMORE – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – TALIEHA HOWARD – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS

JR. VARSITY
1st
 MACEY MYERS – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – MARY ROLLINS – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM

VARSITY
1st
 NICOLE HIRTREITER – WILLIAM BLOUNT SHOOTING TEAM
2nd – LYDIA WARREN – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – ISABELLE WRIGHT – MCKENZIE SHOOTING SPORTS


IRON RIFLE – MALE

ROOKIE
1st
 HOUSTON TOMLINSON – DC STEEL SHOOTERS
2nd – CARTER OLIVER MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – CLAY FOWLER – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ENTRY
1st MILES BEELER – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – LELAND LOVELACE DC STEEL SHOOTERS
3rd – JEREMIAH STAGNER – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ADVANCED
1st
 WAYTT HARBER – DC STEEL SHOOTERS
2nd – KAIDEN FITZGERALD – DC STEEL SHOOTERS
3rd – LOGAN CROSS – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS

JR. VARSITY
1st
 TOMMY SNIPES – DC STEEL SHOOTERS
2nd – ELISHA RICH – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS
3rd – DALTON LOVELESS  DC STEEL SHOOTERS

VARSITY
1st
 JACOB DICKSON – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – SAWYER PHIPPS – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – ASHTON MARR – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

COLLEGIATE
1st
– GAVIN THREE – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS


IRON RIFLE – FEMALE

ROOKIE
1st
 TAYLOR HILLARD – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – MADELYN MORRIS MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – CHARLEE SANDERS – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ADVANCED
1st
 TALIEHA HOWARD – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS
2nd – REESE GALIMORE – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

VARSITY
1st
 LYDIA WARREN – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – ISABELLE WRIGHT – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – KAILEY KILLEN – MCKENZIE SHOOTING SPORTS


PCC – MALE

ROOKIE
1st
 WYATT BRADLEY – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – CLAY FOWLER MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – BOONE HARBOR – DC STEEL SHOOTERS

INTERMEDIATE ENTRY
1st COLESON COOK – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – MILES BEELER MCKENZIE SHOOTING SPORTS

INTERMEDIATE ADVANCED
1st
 WAYTT HARBER – DC STEEL SHOOTERS

VARSITY
1st
 ZACHARY TIPTON – DC STEEL SHOOTERS
2nd – JACOB DICKSON – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – ASHTON MARR – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

COLLEGIATE
1st
– GAVIN THREE – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS


PCC – FEMALE

ROOKIE
1st
 TAYLOR HILLARD – MCKENZIE SHOOTING SPORTS

VARSITY
1st
 LYDIA WARREN – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
2nd – ISABELLE WRIGHT – MCKENZIE SHOOTING SPORTS
3rd – ELLA MCLERRAN – CUMBERLAND CO. YOUTH SHOOTING SPORTS